Viis peamist Meistrite liiga kohtumist – Bundesliga Fanatic

0
Viis peamist Meistrite liiga kohtumist – Bundesliga Fanatic

Meistrite liiga 6. mängupäeval Estadio José Alvaladel peetav kokkupõrge Sportingu ja Eintracht Frankfurdi vahel on võitja võtab kõik, võitjat ootab koht 16. hulgas. Nii tihedas grupis on siiski võimalik, et kaotaja jääb allapoole ega pääse isegi Meistrite liigasse. Siin toome teieni viis võtmemängu, mis võivad teisipäeva õhtul muuta.

Carlos Edwards vs Tuta / Evan Ndicka

Inglise ründaja kasutab kindlasti võimalust õitseda, arvestades rohkem mänguaega ja järgib marsruuti, mille on valinud näiteks Jadon Sancho ja Jude Bellingham (just Portugalis, mitte Saksamaal). Ta lõi värava esimeses mängus Frankfurdi vastu ja hiljuti Londonisse naastes ka oma endise klubi Tottenhami vastu.

23-aastane on väga otsekohene, hoiab palli väga hästi kontrolli all ja on kiire, kui saab üks-üks olukorras kaitsja kätte. Ta on näidanud, et tal on hea lõpp ja kuigi artikkel pole valmis, peavad Eintrachti keskkaitsjad ta kontrolli alla saama.

Manusta Getty Imagesist

Pedro Gonçalves vs Jesper Lindström

Gonçalves ja Lindström tegutsevad vastavalt Lionsi ja Kotkaste jaoks sarnastes piirkondades. Gonçalves peaks naasma algkoosseisu pärast seda, kui kandis ära Marseille’le kodukaotuses saadud punase kaardi eest antud mängukeelu. Pärast ebaõnnestunud loitsu Wolvesiga kodumaale naasmist on temast saanud võtmemees. Kõik tema selle hooaja kuus väravat on löönud liigas, nii et teisipäev oleks ideaalne aeg Meistrite liiga konto avamiseks.

Taani ründaja Lindström oli eelmisel hooajal Bundesliga aasta uustulnuk, nii et pole üllatav, et ta on sel hooajal käima lükanud ja teda seostatakse juba Arsenaliga. Tal on sel hooajal Bundesligas viis ja Meistrite liigas üks väravat. Oma kvaliteediga matši võitja õigel päeval. See on aeg särada.

Sebastian Coates vs Randal Kolo Muani

Kui võtmetähtsusega saab olema Edwardsi ja Eintrachti keskkaitsjate vaheline duell ühes otsas, siis sama tähtis on ka Frankfurdi ohtliku Randal Kolo Muani ja Uruguay kaitsja Sebastian Coatesi kohtumine.

Sportingu kaptenil on käed tööd täis prantslase vastu, kes on pärast suvist Nantes’ist saabumist Bundesliga sõna otseses mõttes tormi löönud. Ta on oma esimesest üheteistkümnest kohtumisest saanud kolm väravat ja üheksa resultatiivset söötu ning sai oma esimese Meistrite liiga värava eelmisel nädalal 2:1 võidumängus Marseille’ üle.

Manusta Getty Imagesist

Kevin Trapp vs Antonio Adán

Ründejõud, mida mõlemad pooled pakuvad, kui nad püüavad võitu, mis liigub tõotatud maale viimase 16 mängija seas, tähendab, et mõlemad väravavahid peaksid nägema palju tegevust. Frankfurdi kapten Kevin Trapp teab, mida enne võtmekokkupõrget oodata on. “Mul on väga hea tunne, sest arvan, et võrreldes esimese mänguga nende vastu oleme me tõesti paremaks läinud. Oleme selleks hästi ette valmistatud.

“Spordis on palju kvaliteeti. Eelkõige on tegemist tehniliselt väga tugeva meeskonnaga, kes suudab luua palju võimalusi. Peame kogu 90 minuti jooksul keskenduma, kaitsma meeskonnana ja tooma mängu oma tugevad küljed. See on ainus viis sellel tasemel mänge võita, kus asi taandub alati pisidetailidele.

35-aastane Adán on seda kõike varem näinud, kuna tema kogemus Madridi Realis ja Real Betis hoiab teda kindlasti heas kohas.

Manuel Ugarte vs Djibril Sow

Kuna nii PSG kui ka Tottenham jahivad 21-aastast uruguaylasest kaitsvat poolkaitsjat, teate, et teie käe all on andekas mängija. Oma teisel hooajal Sportingus avaldas ta mullu muljet, kuid on sel hooajal tõesti esiplaanile tõusnud nii kodumaal kui ka Meistrite liigas. Sow on pigem veteran (kuigi mitte selle sõna Makoto Hasebe tähenduses). Ugarte ja Sow vaheline matš aitab palju otsustada, kes tuleb keskväljalahingus esikohale.

Manusta Getty Imagesist

sarnased postitused

Leave a Reply