Ta ütles mida? Bundesliga Matchday 13 Trainer Soundbites – Bundesliga Fanatic

1
Ta ütles mida?  Bundesliga Matchday 13 Trainer Soundbites – Bundesliga Fanatic

Lõpuvile kostab ja tolm ladestub eelnevale üheksakümnele minutile. Kuid ajakirjandus soovib peagi saada Bundesliga treenerite arvamusi, kas nad on võitnud, kaotanud või viigistanud. Siin on see, mida nad pidid pärast 13. mängupäeva ütlema.

Borussia Mönchengladbach 3:1 VfB Stuttgart

Daniel Farke: “Oleme viimasel ajal läbimas rasket etappi, nii et võit teeb meile ilmselgelt palju head. Täna ei olnud meie kaitset nii palju puudujate arvuga lihtne üles seada, kuid poisid kaevasid tõsiselt ja see oli meeskonna tippsaaste. Olime esimesel poolajal väga domineerivad ja lõime kaks suurepärast väravat, mis teevad tipphetkedest DVD.

“Keskendasime täna rohkem oma liikumisele ja tegime häid sügavaid jookse, mis muutis meiega hakkamasaamise keerulisemaks. Pärast Stuttgarti väravat läks hoog ümber, kuid pidasime survele vastu ja andsime neile reaalse võimaluse alles teisel poolajal, mille Tobi Sippel hiilgavalt päästis. Sellegipoolest arvan, et väärisime täna võitu igati.

Michael Wimmer: “Oleme tulemuses pettunud. Kahjuks ei õnnestunud me startidest parimal viisil, mis on hetkel meiega korduv probleem. Jäime nende mängu esimese löögiga taha. Nägime pärast seda veidi värisevad ja Flo Müller tegi kaks suurt tõrjet.

“Hakkasime mängu sisse kasvama umbes 25 minuti pärast ja hakkasime näitama, mida me siia tegema tulime. Pärast väravat nägime palju agressiivsemad ja julgemad ning hakkasime Gladbachile mängu andma. Teine poolaeg oli tasavägisem, meil olid paremad võimalused, aga kui tahad siin tulemust saavutada, pead need ära kasutama.

Dortmundi Borussia 3:0 VfL Bochum

Edin Terzic: “Selle kalendriaasta viimase kodumängu tahtsime kindlasti võita. Näitasime algusest peale head tempot ja saime varajase tasu. Tahtsime jalga gaasi peal hoida, kui seis läks 2:0; kahjuks see nii hästi ei õnnestunud ja meil oli ka veidi õnne suluväravaga. Ainult varbaots määras, kas see oli eesmärk või mitte.

«Oluline oli saada koduvõit. Nüüd ootab meid ees veel kaks põnevat väljakutset. Oleme loonud aluse esineda nendes suure enesekindlusega.

Eelvaade: Borussia Dortmund vs. VfL Bochum – ennustus, meeskonnauudised, koosseisud – Sports Mole

Thomas Letsch: „Õnnitleme Edin Terzićit ja Dortmundi Borussiat 3:0 võidu puhul. Raske on kokkuvõtet teha. See kõlab alati imelikult, kui istud siin ja ütled, et mängisid korralikku mängu. Pikkadel lõikudel hoidsime aga mängu ühtlasena ja tegime ettevõetud asjade elluviimisel head tööd.

“Kuid jalgpalli tuum on väravad. Meil nappis ees õnne ja kaitses tegime meeskonnana silmatorkavaid vigu. Koer oli täna täiesti okei. Olime palju kompaktsemad ja julgemad kui eelmistes võõrsilmängudes.

Augsburg 1-2 Eintracht Frankfurt

Enrico Maaßen: “Oleme väga pettunud, sest asusime juhtima ideaalsel ajal – varasemat avamängu on raske saada. Seejärel lõime endale ebavajaliku värava, kus oleksime pidanud nende kastijooksud paremini ära lõikama. Esimesel poolajal oli väga tasavägine mäng, kuigi kõige vastu, mida Frankfurt sulle ette viskab, on võimatu kaitsta. Tegime järjekordse kirgliku ja intensiivse esituse ning meil oli suurepärane võimalus vahetult enne poolaega juhtima asuda.

“Frankfurt oli pärast vaheaega tugev ja masendav, et me ei kaitsnud piisavalt hästi nurgal, kust nad värava lõid. Sellest hoolimata oli meil pärast seda veel kaks head võimalust. Peame veenduma, et kasutame neid võimalusi ja kaitseme nendel võtmehetkedel paremini.

Oliver Glasner: “Olen tänase päevaga väga õnnelik ja rahul. Ootasime, et tuleb raske mäng – Augsburg oli varem Bayerni Müncheni vastu ülimalt hästi mänginud ja oleks pidanud Leipzigi alistama. Loobusime nende esimesest löögist, kuid minu meeskond näitas taas fantastilist reaktsiooni. Me ei kaotanud enesekindlust, jätkasime rünnakut ja lõime ilusa viigivärava. Kevin Trapp tegi enne pausi üliolulise tõrje, mis ei lasknud meil järjekordselt tahapoole jääda.

“Olin rahul sellega, kuidas teisel poolajal mängisime, sest meil oli mängu üle suurem kontroll ja kindel, et jääme Augsburgi poolajale. Pärast seisuks 2:1 tekkimist ei suutnud me kahte-kolme tõeliselt head võimalust ära kasutada, et mängule seisu panna. See tegi selle põnevaks kuni lõpuni.

Hoffenheim 1-3 RB Leipzig

André Breitenreiter: “Palju õnne Leipzigile teenitud võidu puhul. See on meie jaoks väga kurb päev. Kahtlused on kahjuks kinnitust leidnud: Grischa sai tõsise vigastuse, ta on murdnud jalaluu. Täiendavad uuringud näitavad, kas sidemeid on kahjustatud, kuid ta on väga kaua väljas.

“1:0 värav tuli peaaegu sel hetkel; meeskond vajab aega, et sellest üle saada. Seejärel alustasime teist poolaega hästi, kuid nii lihtsat viga meie ülesehituses ei saa Leipzigi vastu juhtuda. Seda karistati kohe.”

Marco Rose: “See oli minu meeskonnalt tugev esitus. Läksime teenitult ette, kuid loomulikult teadsime, et Hoffenheim võib ohtlik olla. Sellegipoolest kaitsesime kõike hästi. Pärast juhtima asumist panid poisid oma mängu peale. On erakordne esineda nii hea Hoffenheimi meeskonna vastu. Soovin Grischa Prömelile kõike head.

“”See oli tähtis ja teenitud võit teest. Nad esinesid algusest peale hästi ja viisid esituse üle 90 minuti. See on hea Hoffenheimi meeskonna vastu väga muljetavaldav.

Mainz 0:3 VfL Wolfsburg

Bo Svensson: “Arvan, et esimesel poolajal mängisime väga hästi. Vaheajale mindi 1:0 kaotusseisus, kuid see ei peegeldanud mänguseisu. Kuid eesmärgid on need, mis päeva lõpuks loevad. Teisel poolajal jätkasime, kuid viimasel kolmandikul ei suutnud me piisavalt võimalusi luua. Meil jäi täna puudu vajalikust täpsusest. Teine värav tappis mängu. Wolfsburg oli väga kliiniline ja meie mitte.

Niko Kovac: “Tahan oma meeskonda õnnitleda, isegi kui lõpptulemus on kindlasti meelitav. Õnneks saime esimese värava läbi settpalli. Meie mängujuhtimine oli teisel poolajal hea ja me ei andnud neile ühtegi võimalust. Sellel poolajal mängis meeskond palju paremini. Hea on alustada nädalat kolme võiduga matšiga. Nüüd tahame ilmselgelt olla edukad ka kahes järgmises mängus.

Berliini Hertha 2:3 Müncheni Bayern

Sandro Schwarz: “Arvan, et alustasime mängu väga hästi. Topeltlöök oli tarbetu, siis tulime hästi tagasi. Esimeses 20 Teise poolaja paar minutit oli meile raske. Pärast seda parandasime tulemust pidevalt. See on tüütu, et me ei võtnud vähemalt punkti.

Julian Nagelsmann:”See ei olnud kerge mäng. Esimesel poolajal oli meil paar head momenti, see oli metsik mäng. Juhtisime 3:0, kuid selget tegevust polnud. Edumaa oli üldiselt liiga kõrge. Siis jõuame faasi, kus me nii hästi hakkama ei saanud. Jälle läks põnevaks. Lõpuks viskasime kõik sisse, see oli mäng, mida tuleb võita.

Hertha BSC – FC Bayern München – Bundesliga

Bremeni Werder 2:1 Schalke

Ole Werner: «Lühiajalise hinnanguna on see uskumatu, mida poisid on seni saavutanud. Pean neid selle eest kiitma. Liigas püsimiseks jääb aga 21 punktist väheks. Sellepärast, teisel pool mündi, ei tohiks me lasta sellel enesekindlusel, mida me kahtlemata väärime, käest minema. See, et oleme esinenud hooaja esimesel kolmandikul, ei tähenda, et me seda jätkame. Peame jätkuvalt paremaks saama.

«Sellised mängud nagu täna näitavad, kui lähedal kõik on. Sellised mängud, nagu tänagi, võivad minna täiesti teistpidi, kui Schalkel läheb rohkem õnne ja kui oleme värava ees veidi vähem efektiivsed. Seetõttu on see kena lühikese aja positsioon, kuid 21 punkti pole meie hooaja eesmärk. Peame tööd jätkama.”

Thomas Reis: “Nii ruttu pärast lõpuvilet on kaotusele seletust raske leida. Poisid olid mängu algusest peale väga aktiivsed. Tahtsime teha teatud asju ja olla julged. Oli pettumus, et Alex Králi värav suluseisu tõttu välistati. Olime siis veidi lohakad ja hooletud ning jäime järsku 1:0 alla. Teisel poolajal andsime endast taas kõik. Mõnikord viivad vaid mõned väikesed asjad selleni, et lööte värava.

“Ma rääkisin enne mängu sellest, et tahan näha paranemist ja arvan, et fännid nägid seda isegi siis, kui lüüasaamine oli valus. Meeskond näitas täna, et on võimeline Bundesligas mängima. Minu arvates väärisime punkti. Kui nii edasi mängime, hakkame edaspidi punkte koguma.»

Bayer Leverkusen v Union Berlin

Xabi Alonso: “Muidugi oleme tulemusega rahul, aga ka esitusega. Esimene poolaeg oli väga tihe, teine ​​väga hea, esimene värav oli meie jaoks väga oluline. Meil on nädala sees veel kaks mängu mängida, tahame rohkem.

Urs Fischer: “Esimene poolaeg oli minu meelest hea, kontrollitud. Jäime maha taaskord setttüki tõttu, mis tõmbas veidi pistikut külge. Teine värav oli kingitus. Siis sa ei saa minna nii, nagu see oli minu jaoks noorte jalgpall. Kui niimoodi teha, on mõnikord 5:0. See oli löök näkku.”

Freiburg vs Köln

Christian Streich: “Meeskond mängis suures osas väga kontsentreeritult. Teadsime, et Köln mängib esimesest minutist viimaseni. Kuid meeskond mängis väga head ja küpset mängu ning vääris võitu.

Steffen Baumgart : “Algfaasis kaitsesime õnne ja osavusega. Siis jätame kaks hiiglaslikku võimalust kasutamata. Mõlemad löödud väravad on liiga kerged. Need ei olnud head käigud. Peame tegema vähem vigu.”