Ta ütles mida? Bundesliga Matchday 12 Trainer Soundbites – Bundesliga Fanatic

1
Ta ütles mida?  Bundesliga Matchday 12 Trainer Soundbites – Bundesliga Fanatic

Lõpuvile kostab ja tolm ladestub eelnevale üheksakümnele minutile. Kuid ajakirjandus soovib peagi saada Bundesliga treenerite arvamusi, kas nad on võitnud, kaotanud või viigistanud. Siin on see, mida nad pidid pärast 12. mängupäeva ütlema.

Werder Bremen 1:0 Berliini Hertha

Ole Werner: “See oli hea ja küps esitus meeskonna vastu, kelle vastu teadsime, et kümne või kaheteistkümne võimaluse vastu ei saa. See oli väga tihe mäng, mis läks lõpuks meie teele. Teenisime selle, jäädes rahulikuks ja kompaktseks. Me ei kaotanud närvi ega üritanud midagi peale suruda. Nii et meil on veel võimalusi. Oleks võinud minna mõlemale poole ja seega oli lõpus löödud värav ainuke vahe kahe väga tasavägise poole vahel.

«Meie jaoks oli võti nende kontrate hea kaitsmine ja kaitsjate vahel õigete vahemaade hoidmine. Meil läks see väga hästi. See on Hertha tugevus ja teatud määral suutsime selle neilt ära võtta.

«Kõik teavad, et Fülle on erakordselt päisemängija. Mitte ainult seda, vaid ta on keegi, kellel on kastis ja selle ümber nii palju kvaliteeti. Hilised väravad ütlevad poiste ja nende veendumuse kohta palju. See on palju seotud ka varasemate kogemustega, mis neil poistel hooaja jooksul on olnud.

«Täna oli oluline mitte minna rünnakul lõõmama, vaid hoida end kontrolli all, et mitte olla see meeskond, kes lõksu jääb. See on midagi, milles oleme sel aastal olnud väga tugevad.

Sandro Schwarz: “Meie ründemäng oli suur miinus. Olime seal liiga hoolimatud ega osanud headest olukordadest midagi välja mõelda. Seetõttu ei saanud me midagi kaasa võtta, kuigi olime peaaegu alati mängus head.”

Bayern 6:2 Mainz

Julian Nagelsmann: “Suur kiitus meeskonnale selle eest, mida nad praegu teevad, see, kuidas nad on viimase kolme päeva jooksul end kandnud, on olnud suurepärane. Lõime taas palju väravaid ja tegime seda ilusti. Väga lõbus on kõrvalt vaadata.

“Meil on hea segu kvaliteedist ja õigest suhtumisest. See on praegu tõesti suurepärane. Tore, kui kuus erinevat mängijat löövad skoori, see annab mängijatele enesekindlust. Poistel, kes sisse tulid, läheb väga hästi ja see on see, millest meeskond areneb.

Manusta Getty Imagesist

Bo Svensson: “Õnnitlused Bayernile väljateenitud võidu puhul. Nad väärisid ka nii palju võitu. Esimesel poolajal olime osati korralikud, teisel poolajal jäi puudu.

RB Leipzig 2:0 Leverkuseni Bayer

Marco Rose: “Oleme tulemusega väga rahul. See ei olnud silmale rõõmustav mäng ja me ei oodanud seda, sest mõlemal meeskonnal on viimasel ajal palju mänge peetud. Mõlemad meeskonnad võtsid võitluse enda peale ja oli näha, et mõne asja osas polnud me harjunud tagakolmikuga mängima.

«Kindlasti aitas meid karistuslöögi värav. Me ei lubanud palju, kaitsesime hästi, kasutasime võimaluse kontraks ja võitsime tähtsa kodumängu.

Xabi Alonso: “Teine poolaeg oli teistsugune. Meil polnud nii palju võimalusi, kuid ma tundsin, et peame neid võimalusi jätkama. Küll aga teame, kui hea Leipzig on, neil on vaja vaid üks meie viga, et teine ​​värav saada. Pärast seda oli see väga-väga raske.”

VfB Stuttgart 2-1 Augsburg

Michael Wimmer: “Algus meil ei õnnestunud ja kuigi olime end füüsiliseks mänguks ette valmistanud, suutis Augsburg viiendal minutil juhtima minna. Esimene poolaeg oli üsna tasavägine, Augsburgil oli võib-olla kerge serv, kuna me ei suutnud mängu leida. Kulus kuni 65. minutini, enne kui Wataru Endo löögiga oma soone leidsime. See andis meile enesekindlust rünnata, võimalusi luua ja settpallidest ohtu seada.

“Suutsime oma pingutusi võiduväravaga premeerida. Vaadates mängu alates 85. minutist, oli see meie jaoks teenitud võit. Meil poleks olnud põhjust kurta, kui penalti oleks määratud, pean sellega nõustuma [Maaßen].”

Enrico Maaßen: “Arvan, et alustasime hästi ja lõime viie minuti pärast ilusa värava. Stuttgart kasutas ära oma esimese reaalse võimaluse ja lõi viigivärava. Vahetult enne ja pärast pausi olime parem meeskond, olime kontrolli all ja võis meid sageli leida viimasel kolmandikul. Üks võtmehetk minu jaoks oli penalti, mida ei antud. Minu arust oli tema käsi ebaloomulikus asendis ja seetõttu oleks pidanud VAR sekkuma. See oleks olnud meile suur võimalus juhtima asuda, mis oleks meid siin täismaja ees tõesti aidanud.

“Selle asemel suutis Stuttgart mängu tagasi tulla kahe settpalliga, mille me joonel ära lõime. Need hetked olid võti, et rahvas Stuttgarti taha tagasi jõudis. Nägime, kui tugevad nad olid nurkadest ja pidime punktiga leppima, kuna me ei suutnud piisavalt hästi kaitsta. Tänane päev tõestab, et meeskond tahtis võita, kuid me peame olema kompaktsemad. Üldiselt on masendav, et teises järjestikuses mängus punkte visatakse hilja – peame olema paremad.

VfL Wolfburg 4:0 VfL Bochum

Niko Kovac: “Mängisime täna head, väga head jalgpalli. Teisel poolajal lõime palju võimalusi, mis lõpuks viis meid teenitud võiduni. Olen väga rahul ja väga õnnelik. Tahaksin õnnitleda oma meeskonda erakordselt hea esituse eest. Paljud asjad töötasid hästi.»

Thomas Letsch: “Kahe meeskonna vahel olid täna maailmad. Meil jäi puudu kõigest, mis meid eelmisel nädalal tugevaks tegi. Hiljemalt pärast 0:2 oli see täiesti kadunud. Sellest lähtuvalt ei lähe me võõrsilmängult koju mitte ainult kaotuse, vaid ka nelja sisse lastud väravaga.

“See teeb haiget ja seda pole nii lihtne seletada. Me ei tohi seda lahknevust kahe mängu vahel uuesti näidata. Sel viisil liigas võistelda saab olema raske.”

Frankfurti Eintracht 1:2 Dortmundi Borussia

Oliver Glasner: “Oleme uhked suurepärase esituse üle ja tulemuses pettunud. See, mida me teisel poolajal platsile panime ja kuidas me BVB peaaegu sisse lükkasime, oli uskumatu. Mängisime mõne stseeni ilusti välja, vahel vajutasime hästi. Aga me peame enda peale võtma, et nendest võimalustest me väravaid ei löönud. Mõnel päeval pole seda efektiivsust, mis meil oli näiteks Marseille’ vastu. #

«Tegime vastase värava ees valed otsused. Peame tegelema kahe löödud väravaga, mida kaitsesime halvasti. Dortmund kasutas vigu külmalt ära. Ehitame esituse peale ja saame ikka palju punkte. Sellest kibedast lüüasaamisest tuleb endaga kaasa võtta palju jõudu ja enesekindlust. Mul pole vähimatki pahameelt.”

Edin Terzic: “Oleme võidu üle väga rahul, see ei olnud meie poolt eriti hea mäng. Intensiivne, suur võitlus. Kui Eintracht alati nii mängib, ei võida siin palju meeskondi. Eriti kolmel rünnakul läheb väga hästi. Pidime läbi elama palju pingelisi olukordi. See oli õnnelik võit, kuid suurepärane võit.

“Meil olid kahe värava ees väga head kombinatsioonid, kui mängisime täpselt sellisel alal, nagu tahtsime. Sellegipoolest oli see kohati mänguliselt kehv. See pole lihtne, kui Frankfurt toob pingilt kõik ründevariandid. Gregor Kobel oli täna silmapaistev.

Union Berlin 2:1 Borussia Mönchengladbach

Urs Fischer: “See oli fantastiline teine ​​poolaeg, kus me tõesti domineerisime. Vaatamata mahajäämisele ei andnud mu meeskond kunagi alla ja eelkõige ei sattunud nad meeleheitesse, vaid jäid pigem rahulikuks ja mängisid oma mängu. Me ei kasutanud tegelikult pikki palle ja selle asemel proovisime lühemalt mängida, et neid lõhkuda. Lõpuks saime auhinna. Arvan, et ka meie esimese poolaja esitus oli hea. Meil oli võimalusi, kuid me kas ei olnud piisavalt kliinilised või oli viimane lihv või sööt veidi puudu. Tegime teisel poolajal kõvasti tööd ja väärisime lõpuks võitu.

Daniel Farke: “Jalgpallis peate midagi ootama, eriti siin Alte Förstereis. Union skoori sageli hilja. Peate olema täiesti ärkvel ja me ei olnud viimastel sekunditel. See on pettumust valmistav tulemus ja kaotus, millega on raske leppida. Meie esimene poolaeg oli väga hea. Olime väga soliidsed ja ei teinud neile midagi. Väärisime juhtima asumist ja võib-olla oleksime pärast seda mõne käiguga natuke paremad olnud.

“Kahjuks me seda ei teinud ja Union hakkas järjest rohkem survet avaldama, kuid ausalt öeldes ei lasknud me ühtegi reaalset võimalust ja siis tuleb nende viigivärav keskväljalt sügavast tsenderdist. See tuli eimillestki. Pärast seda said nad oma usu tagasi ja staadion pöördus nende kasuks ning tegi meie jaoks keeruliseks. Meie kaitseseade ei sobinud nende teise värava lõpus ja me maksime täna selle hinna ära. Seda on väga raske võtta, sest me väärisime rohkem.

Schalke 0:2 Freiburg

Thomas Reis: “Vajasime paar esimest minutit, et pressimine algatada, see ei töötanud nii hästi. Tegime siis vahetuse, mis tegi meid mängus paremaks ja saime sundida Freiburgi pikki palle mängima. Teadsime, et nad tahavad palju kolida, nii et meil tekkisid alguses probleemid. See on väga tüütu, kui mängid oma üleminekuhetked valesti ja viimast söötu ei jõua. Oleksime võinud luua veel ühe või kaks võimalust. Kui lõime 0:1 värava, kaitsesime hooletult. Duelli tuleb võita. Taganesime ja andsime võimaluse healt positsioonilt väravasse lüüa.

«Teisel poolajal hoidis Freiburg meid tegevuses. Torkepunktiks oli siin penalti, mis oli väga kahetsusväärne. Nägin meeskonda, kes investeeris kõik. Lõppkokkuvõttes tuleb öelda, et Freiburgi võit ei olnud teenimata.

Christian Streich: “Me ei teadnud, kuidas Thomas Reis oma meeskonnal mängida lasi. Eelnevalt rääkisime peamiselt mentaliteedist ja suhtumisest. Näitasime mõlemat esimesest minutist. Enne avapoolaja lõppu tõusis Schalke paremini üles ja viimasel 15 minutil oli Schalkel suurepärane võimalus, kus Mark Flekken tõrjus väga hästi. See oli meie meeskonna hea esitus ja arvan, et see oli teenitud võit.

Köln 1-1 Hoffenheim

Steffen Baumgart: „See oli suurepärane energiasaaste minu meeskonnalt. Olime täna veidi madalamal, aga saime üle väga kõrgest intensiivsusest. Oleme punktiga väga rahul, saime pingutuse eest tasu. Minu arvates on see õiglane tulemus. Muidugi vedas meil viimases olukorras, et TSG väravat ei löönud.

Andre Breitenreiter: “”Lõpuks on viik aus. Kölni meeskonnal oli vaid veidi aega taastuda, mille vastu nad väga austavad. Meil jäi viimases söödas puudu täpsusest, mängisime liiga aeglaselt, liiga loiult ülesehituses. Mõlemal meeskonnal oli võimalus mäng otsustada.”