Reaktsioonid – Bundesliga fanaatik

1
Reaktsioonid – Bundesliga fanaatik

Kuna selle hooaja Meistrite liiga viimase 16-koha loosimine on tehtud, on neli Bundesliga osalejat oma saatuse avastanud. Mida arvavad kõik paaridest?

Müncheni Bayern – Paris St. Germain

PSG vs Müncheni Bayern Ennustused, koefitsiendid ja tasuta panustamise näpunäited (13.04.21)

Julian Nagesmann (treener): “See on kõva vastane. Meil on grupis kõvad vastased olnud. Meid ei premeeritud täiusliku rühmaetapi eest. Paris ei ole ka ülemäära põnevil, et nad meiega mängivad. See on kõva vastane. Aga mäng on veel kaugel, MM on veel ees. Pariisil on palju maailmatasemel mängijaid – nagu meilgi. Aga see on Meistrite Liiga.

“Meistrite liiga on alati väljakutseid pakkuv. Kõigile teistele Saksamaa klubidele oleks olnud lihtsamad vastased. Aga kui tahad Meistrite liigat võita, pead kõiki võitma.

Hasan Salihamidžić (spordidirektor): “See on tippmäng tippvastase, maailma ühe parima meeskonna vastu, millel on absoluutsed maailmatähed. Ootan põnevusega mänge. See on maiuspala igale jalgpallifännile. Rühmas läks meil väga hästi, poisid said ülesannete lahendamisega suurepäraselt hakkama.

«Meistrite liigat ootame põnevusega, see on vastane, kellel on absoluutselt tippmängijad, nad jäid ka alagrupis alistamata. Need on duellid, mida jalgpallifännid tahavad.

Oliver Kahn (tegevjuht): „Meil on Pariisiga kogemused – väga positiivsed. See on üks raskemaid vastaseid, mille võite saada. Me teame täpselt, mis tulemas on. Ma arvan, et need on kaks väga atraktiivset mängu. Sellistes duellides on seis 50:50. See sõltub paljudest teguritest, sellest, kuidas teil päeval läheb, ja vähesest õnnest, mis teil peab olema.

«Ka Pariis nägi, kuidas me eelringis mängisime. Kuid enne seda on veel palju asju juhtuda. Kokkuvõttes võib oodata kaht suurepärast mängu Euroopa parimate mängijatega. See on ka omamoodi motivatsioon, mis kannab teid järgmistel kuudel.

Kingsley Coman (Bayerni ääreründaja): “See võib olla peaaegu finaal. Aga olgu, me peame seda võtma nii, nagu see tuleb. Ja vastamisi on väga raske vastane, kellel on silmapaistvad isikud. 2020. aasta finaalis võitsime, 2021. aastal kukkusime napilt veerandfinaalis, nii et nüüd peaks olema jälle meie kord.

Dortmundi Borussia – Chelsea

Dortmundi Borussia viigistas Meistrite liiga kaheksandikfinaalis Chelseaga – karda müüri

Edin Terzic (treener): “Meid ootab Inglismaa tippmeeskond, kes võitis 2021. aastal Meistrite liiga finaali. Koos Pierre-Emerick Aubameyangi ja Christian Pulisiciga näeme kahte mängijat, kes olid meiega hiljuti. Olen treener Graham Potteriga väga lähedased sõbrad.

“Ootame teid taaskohtumist ja mänge. Kujutame ette nii ahvatlevaid vastaseid Meistrite liigas. Püüame ka seal järgmisse ringi pääseda.»

RB Leipzig – Manchester City

RB Leipzig vs Man City ennustus, koefitsiendid ja ennustused (07/12/21)

Florian Scholz (spordidirektor): “Kindlasti läheme vastamisi ühe maailma parima meeskonnaga. Manchester City on suur väljakutse, aga ka põnev ja väga atraktiivne loosimine. Lisaks Erling Haalandile ja Kevin de Bruyne’ile on Pep Guardiola meeskonna ridades arvukalt tippstaare ning ta on üks tiitli favoriite.

“Me teame Cityt juba eelmise hooaja Meistrite liigast ja tõestasime, mitte alles hiljuti Madridi Reali vastu, et suudame absoluutsete tippmeeskondade vastu väga heal päeval end hoida. Kui oled kaheksandikfinaalis, tahad ilmselgelt edasi pääseda. Teeme seda kõik koos!”

Willi Orban (RB Leipzigi kapten): “Keegi pole praegu Manchester Cityst vaimustuses, sest me kõik teame, et see on üks raskemaid loosimisi. Kuid me näeme seda kui sportlikku väljakutset. Ja eelmisel aastal näitasime, mis võib juhtuda

Cityl on uskumatu rünnak, uskumatult hea individuaalne kvaliteet ja ta on end taas tugevdanud Erling Haalandiga – põhimõtteliselt on see suur viik.

Eintracht Frankfurt v Napoli

Fail:SSC Neapel.svg – Wikimedia Commons

Markus Krösche (spordijuht): “Oli selge, et kaheksandikfinaalis saame kindlasti vinge. Napoli on väga hea meeskond, kes teeb väga-väga head hooaega. Karm vastane, aga see oli ootuspärane. Ma ei usu, et üks meeskond teist tõsiselt ei võta. Kuid ma ei usu, et ka Napoli on meie üle ülimalt õnnelik.

sarnased postitused

Leave a Reply