Pavard vs. Mazraoui – Bundesliga Fanatic

0
Pavard vs. Mazraoui – Bundesliga Fanatic

Iga treeneri jaoks on ideaalne see, et iga positsiooni katmiseks oleks saadaval kaks tipptasemel mängijat ning Bayerni suuruse ja kasvuga klubi, mis on vägagi nii. Kui aga väljakujunenud MM-võitja kaotab koha oma alaõpilastele, on sageli tagajärjeks hõõrdumine. Juhul Rekordmeisterlahing Benjamin Pavardi ja Noussair Mazraoui vahel, hakkab maitsvaks saama.

Julian Nagelsmanni otsus alustada marokolane Mazraoui Bayerni kahes viimases mängus Barcelona ja Mainzi vastu pole Pavardile kuigi hästi läinud ja hoolimata sellest, et Bayerni treener ei öelnud nii palju, võib Bayerni treener hakata noormeest prantslasele eelistama.

Suvel Ajaxist tasuta lepingu sõlminud Mazraoui jaoks on see olnud üsna suur pööre. Kicker teatas augustis, et sai varakult kriitikat enesekehtestamise ja kaitseteadlikkuse puudujäägi pärast. Hooaja avanädalatel nägi ta vaid 33 minutit ja tema esimene start sai alguse alles 6. mängupäeval VfB Stuttgarti vastu.

Ent järjestikused stardid ja Nagelsmanni kiitused on teda Pavardi näiliseks meelehärmiks nokitsemise järjekorda tõstnud. “Nousil läheb järjest paremini,” ütles treener hiljuti. «Olen tema arenguga väga rahul. Algul võttis tal natuke aega, kuid nüüd on ta palju enesekindlam.

Manusta Getty Imagesist

«Arvan, et mänguaja jaotus on nende vahel võrdne. Nousel läks Barcelona vastu hästi. Agressiivsete meeskondade vastu on ta pallil väga rahulik. Samuti tahame, et Benji oleks keskkaitsjaks, sest Lucas (Hernandez) on väljas.

Ka mängija ise naudib võistlust, kui Pavard ütles: “See on hea võistlus, tervislik duell. Me mõlemad toome teineteises esile parima, mis on meile kasulik. Hetkel ei saa öelda, et keegi meist selle konkursi võitis. On oluline, et me end pidevalt täiustaksime ja see konkurents meeskonnas oleks.

Pavard oli aga väidetavalt esimene mängija, kes pääses Mainzi vastu riietusruumist ja pole rahul sellega, et ta pole saanud nii palju võimalusi mängida oma eelistatud keskkaitsja positsioonil.

Manusta Getty Imagesist

Mazraoui, kes on nüüdseks elanud ja õpib rohkem saksa keelt, pakub Bayernile pisut teistsugust dünaamikat kui Pavard. Ta oli viimasel kolmandikul palju proaktiivsem, kuigi prantslane on ilmselt kaitses parem. Niisugune peavalu on treener Nagelsmannile ideaalne, kuid küsimus, kas Pavard sõlmib Bayerniga uue lepingu nüüd, kui neil on Mazraoui, on õhus. Tema praegune leping Allianz Arenal lõpeb 2024. aasta juunis.

Pavardi või Mazraoui küsimust ei teki teisipäeval Interi vastu, sest Pavard on Matthijs de Ligti puudumisel tsentris partneriks Dayot Upamecano, kuid kui Bayern kohtub laupäeval Olympiastadionil Berliini Herthaga, on huvitav näha. kes rivistub paremale taga.

sarnased postitused

Leave a Reply