“Nad on lihtsalt uskumatud” – Howe valib oma kaheks laulmata kangelaseks NUFC-s harvanähtava duo

0
“Nad on lihtsalt uskumatud” – Howe valib oma kaheks laulmata kangelaseks NUFC-s harvanähtava duo

Oma mängueelsel pressikonverentsil kiitis Eddie Howe Paul Dummetti ja Mark Gillespiet selle eest, et nad olid riietusruumis ja selle ümbruses “laulmata kangelased”.

Howe kirjeldab mõlemat kui “uskumatuid poisse”, kes “armastavad oma jalgpalliklubi”, öeldes, et mõlemad tähendavad nii tema kui ka meeskonna jaoks palju, hoolimata sellest, et sel hooajal on mänguaega puudu.

Endine Walesi koondislane on seni sel hooajal mänginud vaid EFL-i karikavõistlustel Tranmere vastu, samas kui Gillespiet pole isegi 25-liikmelisse Premier League’i koondisesse registreeritud.

See aga seletab ilmselt, miks Howe soovis Dummetti meeskonna juures hoida, andes talle lepingupikendust just siis, kui mõned mõtlesid, kas tema aeg Tyneside’is saab läbi.

Kui bossil paluti nimetada oma laulmata kangelased, oli ta Geordie duo kohta öelda järgmist:

“Alati, kui näete meeskonda, ütleb mänedžer alati, et seal on laulmata kangelasi.

“Selline, kes võib-olla ei pälvi riiklikult ega isegi sinu enda toetajate seas tunnustust ja kiitust, aga sa näed nende väärtust kulisside taga. Meil on neid siin mitmeid.

“Kui ma mõtlen Mark Gillespiele ja Paul Dummettile; kohalikud poisid, kes on läbi käinud ja teavad, kui palju klubi neile tähendab. Ka seda, kui palju nad meile tähendavad.

“Nad on lihtsalt uskumatud poisid, kes armastavad oma jalgpalliklubi ja meil on vedanud, et nad siin on. Ma valin kaks, ma võiksin ilmselt rohkem valida, kuid need kaks tulevad meelde.

Peaaegu aasta pärast tööle asumist on Howe loonud suurepärastest tegelastest koosneva meeskonna ja taganud, et kõik kulisside taga on õnnelikud ja töötavad kõvasti, isegi kui nad ei esine regulaarselt meeskonnas.

44-aastase mehe juhtimine on olnud meie hea vormi ja ka fännide tagasitoomise jaoks ülioluline pärast seda, kui paljud tundsid, et klubi on katkestatud toetajate ja linna endaga.

sarnased postitused

Leave a Reply