Mida nad ütlevad – Bundesliga fanaatik

0
Mida nad ütlevad – Bundesliga fanaatik

Bayer Leverkusen vs Club Brugge

Xabi Alonso: “Tahame jääda Euroopasse ja anda oma fännidele veel üks rahvusvaheline kodumäng. Euroopa Liigas olemine on meeskonna, fännide ja kogu klubi jaoks väga oluline. Me võitleme ja anname endast kõik.”

“Ma ei jälgi teist mängu. Peame vaatama iseendasse ja tahame võita, et meil oleks võimalikult suur võimalus uuel aastal Euroopas olla.

Nadiem Amiri: “Matš on hea aeg asjade ümberpööramiseks. Oleme energiat täis ja anname endast kõik.

Carl Hoefkens: “Ma tahan võita iga mängu ja nii ka minu meeskond. Pole tähtis, millal ja kelle vastu. Ja seepärast tahame end kolmapäeval Leverkusenis taas Euroopale näidata. Võime olla Meistrite liigas grupivõitjad. Need on fantastilised võimalused, millest mu mängijad saavad kinni haarata.

Manusta Getty Imagesist

„Et asjad lähevad meie jaoks keerulisemaks? See on suhteline. Selline matš Porto vastu: see võib juhtuda, kui sa ei tee kõike õigesti. See on ka kompliment: see näitab, kui hästi meil need esimesed neli matši läks. Me ei vaja võrdlust.

“Leverkusen mängib teisiti kui esimesel mängul, kuid mitte tingimata paremini. Nüüd mängivad nad näiteks rohkem palli.”

Müncheni Bayern – Inter

Julian Nagelsmann: “Nad on väga hea meeskond, nagu Barcelona. Need on väikesed asjad, mis loevad. Mängus Barcelonaga meil natuke vedas. Meistrite liigas ei ole sul nii palju mänge, et vigu heastada. Interil on väga head mängijad, head mängijad, kes end sageli kitsastes kohtades mänguliselt vabastavad, nii et see polnud minu jaoks üllatav.

“Meil on tasavägine koosseis. Viimased nädalad on näidanud, et meie jõudlus ei ole muutuste ajal oluliselt langenud. Homme peame rotatsiooni tegema, sest mõned mängijad on vigastatud ja väsinud.

“Tahame mängu võita, kuid Bundesligas on meil veel olulisi mänge, see on tabelis väga lähedal. Igaüks saab ennast näidata, see on hea tunne. See on Meistrite liiga mäng ja 18 punkti alagrupis oleks väga tugev.

Manusta Getty Imagesist

Joshua Kimmich: “Mängisime Itaalia vastu, Rahvuste liigas. Oli näha, et rahvuskoondis on murrangulises seisus. Itaalia on alati olnud teadaolevalt mänginud paljude kogenud mängijatega. Praegu see nii ei ole. Nad on Euroopa meistrid, nii et minu jaoks oli üllatav, et neil oli selline muutus. Itaalia vastu on alati ebamugav mängida, neil on meeskonnas palju kvaliteeti.

“Treener on juba maininud, et see on signaalide saatmine sisemiselt ja väliselt. Tahame tuua välja entusiasmi, mida oleme hiljuti näidanud. Muidugi tahad iga mängu võita. Homme läheme Milano Interi analüüsi juurde. Tahame mängu võita, et signaali saata.

“Olime Meistrite liigas väga edukad. Päeva lõpuks selgub veebruaris, märtsis ja aprillis, kes on favoriidid. Esiteks oleme uhked, et saime grupi, väga raske rühma, nii hästi hakkama. See on tähelepanuväärne, et oleme mängupäev enne grupi lõppu esikohal.

Simone Inzaghi: “Võrreldes septembri algusega, mil mängisime esimest mängu, oleme paremas hetkes, meeskond on kasvanud. Homme on kohtumine, mis ei lähe arvestusse, vaid väljakutse kaunil staadionil Euroopa ühe parima meeskonna vastu. Tahame teha tõsist ja organiseeritud mängu, teades, et tuleb raskusi, sest leiame tugeva meeskonna ja tugeva koosseisuga.

Robin Gosens: “Ma arvan, et homme on samamoodi: see on meie jaoks suurepärane võimalus, sest näeme, kui kaugele oleme jõudnud. Oleme alates esimesest kohtumisest, mida septembris Bayerniga mängisime, palju muutunud ja kasvanud. Ootan uudishimulikult, kuidas me praegu maailma ühe parima meeskonna vastu mängime: see tuleb suurepärane Meistrite liiga matš.

Sporting Frankfurdi Eintracht

Rúben Amorim: “Me ei räägi isegi viigist. Peame võitma ja teadma hetke, milles oleme. Tõsi, võime loota kahele tulemusele ja lõpuks suudame vastavalt kohaneda, kuid mängu alguses oleks viga sellele mõelda.

“Ma ei usu, et enesekindlusest puudu on. Meil puudub veendumus, kindlustunne veendumuses, mitte tehnilises osas. Aastal, mil me tšempionid olime, tundsite, et midagi hakkab juhtuma ja nüüd on see vastupidi ja seda on raske mängijatele selgitada. Kõik muutub ja meil on kõik, et võita.

“Ma arvan, et tänavu on vastastel rohkem raskusi meid peatada, sest oleme loonud rohkem võimalusi, me pole suutnud väravaid lüüa. Meil on lihtsam luua, kontrollime paremini vastaste rünnakuid, aga ühel või teisel hajutatusel laseme väravaid sisse. Puudub oskus halbadele aegadele reageerida ja see kurnab meeskonda.

Manusta Getty Imagesist

“Peame jõudu otsima, kus iganes see on, jalgpall on selline. Halbadel aegadel on häid asju, halbadel aegadel õpime, aga ära võtta pole palju. Ma ei poolda seda, et me peame kasvamiseks palju kannatama. Hea asi selle juures on see, et oleme juba sellised olnud ja teadsime, kuidas ümber pöörata.”

Pedro Porro: “See tuleb raske mäng, nagu kõik teisedki. Ma ei näe mingit erinevust võrreldes Saksamaa mänguga. Nad on suurepärane meeskond ja nad on näidanud, miks nad on Meistrite liigas. Meie puhul oleme keskendunud võitmisele ja seda me ka teeme.

«Ka meie vastastel on omad eelised. Meil on sellel tasemel olnud häid mänge ja oleme keskendunud kaitseliini parandamisele, kuid on mänge, kus asjad nii hästi ei lähe. Homme tahame, et nad kandideeriksid ja oleme sellele keskendunud.

“Meeskonnal läheb hästi, see on keskendunud sellele, mida ta peab tegema ja homsele võidule, samuti enesekindel ja seda me püüame näidata.”

Oliver Glasner:”Oleme Sportingut veel korra lähemalt vaadanud ja läbi töötanud ka oma mängu BVB vastu. Poisid jätavad endiselt hea mulje. Ootame põnevusega seda finaali. Mul on väga hea tunne, sest arvan, et oleme esimese osavõistlusega võrreldes palju arenenud. Oleme hästi valmistunud.

“Saime selle finaali tänu headele esitustele hiljuti Meistrite liigas. Teeme kõik endast oleneva, et see mäng võita ja kaheksandikfinaali pääseda. Steisaldamisel on nende pallivastase mängu jaoks selge struktuur. Nad on hästi organiseeritud ja nende vastu on raske väravaid lüüa. Samas mängivad nad ise kiiresti tippu, kus neil on palju kiirust ja kvaliteeti.

Homme on 50/50 mäng. Üks on selge: me peame võitma, et olla Meistrite liigas, et edasi pääseda. Loodame ainult iseendale ja mängime kõvasti, et võita.”

Kevin Trapp: “Kvalifitseerumine Meistrite liiga kaheksandikfinaal on midagi ajaloolist, mida saame teha. Oleme kõvasti tööd teinud, et üksinda kaheksandikfinaali pääseda. See on üks ilusamaid asju, mida saate kogeda. Oleme viimaste mängudega saavutanud tohutult enesekindlust. Üks hammasratas libiseb kiiresti teisele.

sarnased postitused

Leave a Reply