Kas võime ennustada 2023. aasta Premier League’i võitjaid? – jalgpalli vaated

1
Kas võime ennustada 2023. aasta Premier League’i võitjaid?  – jalgpalli vaated

Premier League’i või isegi mõne suure spordiliiga ennustamine pole kunagi lihtne. Alati on lemmikuid ja paljud meeskonnad on lemmikud hooaja järel, kuid alati võib olla töös mutrivõti, et muuta kõigi ootusi. Niisiis, kas saame ennustada 2023. aasta hooaja Premier League’i võitjaid?

Vaatame, kes võiks olla parimal positsioonil Premier League’i karika koju viimiseks ja kellel võib olla suurem võimalus allapoole langeda.

Kes on favoriidid võitma 2023. aasta kõrgliiga?

Viimasest viiest Premier League’i võidust neli on läinud Manchester Cityle. Guardiola on tapvas seerias, olles võitnud viimasest 13 liigatiitlikatsest kümme. Meeskond on maailmatasemel meeskond, mis on kahtlemata üks parimaid hetkel riigis.

Ekspertide sõnul on koefitsiendid üsna selged. Cityl on praegu 46% tõenäosus liiga võita, mis on tõesti üsna hämmastav näitaja. Nad on palju ees oma teise koha Liverpoolist, kelle võiduvõimalus on 30%. Kui järgmiseks meeskonnaks on Chelsea 10%, on ainult ühel meeskonnal reaalne võimalus Man Citylt tiitel varastada.

Tottenham on viimastes mängudes siiski teinud uskumatult tugevat esitust. Nad võiksid veelgi tõusta, kuid jällegi on neil vähe võimalusi võita. Nende parim lootus on Chelsealt kolmas koht.

Lühidalt võib seega ennustada, et Man City on 2023. aasta kõrgliiga võitja. Me ei saa seda garanteerida, kuid see on kaugelt kõige turvalisem panus, mille saate teha.

Niisiis, City võidab – kes võib langeda?

Kes võiks alla minna?

Mõnel meeskonnal on olnud raskem hooaeg. Kaks favoriiti, kes sel hooajal alla langevad, on Bournemouth ja Fulham. Mõlemad meeskonnad on just sel hooajal kõrgliigaga liitunud, kuid oma positsiooni hoidmine võib seekord keeruline tunduda. Bournemouthi väljalangemisvõimalused on umbes 44%, samas kui Fulham jääb napilt maha, 41%. Tundub, et Nottingham Forest on samuti ohus, kuna mõned hindavad 45% tõenäosust, et nad ei säilita oma positsiooni Premier League’is.

Ka Southampton võib oodata väljalangemist, kui nad ei suuda oma praegust spiraali tagasi tõmmata. Lõpuks võib paljude üllatuseks olla ka Evertonil võimalus langeda välja. Nende meeskond ei ole nii tugev kui kunagi varem ja paljud selle mängijad on oma parimast ajast kaugel. Ilma märkimisväärse meeskonna ja mentaliteedi raputamiseta ei kesta nad kõrgliigas enam kaua.

Mida arvavad kihlveod?

Seega on sõltumatute panustajate ja statistikaorganisatsioonide statistika kõik korras. Kuid mõnede jaoks on ainus allikas, mida me selles küsimuses tõesti usaldame, kihlveokontorid. Kes on nende favoriidid liiga võitma? Võite väita, et neil on kõige rohkem kaotada, kui nad valesti teevad!

Kuid pole üllatav, et kihlveokontoritel näib olevat sama arvamus kui meie teistel. Manchester City on favoriidid võitma keskmiselt koefitsiendiga 8/13 suured kihlveokontorid ja koefitsientide kontrollija. Tagapool on Liverpool, 11/4. Need annavad Arsenalile ja Man Unitedile võidukoefitsiendi 40/1 ning Newcastle Unitedile parimatest meeskondadest madalaima koefitsiendiga 150/1.

Kuna Erling Haalandi koefitsient on 11/4 olla kogu liiga parim väravakütt, on lihtne mõista, miks Cityl on nii suur võimalus.

Väljalangemise panuste koefitsientide osas jagavad nad jällegi üldjoontes üldist tarkust. Bournemouth on kõige suuremas ohus, koefitsiendiga 8/15. Metsal pole ka palju võimalusi kihlveokontori silmis püsida, väljalangemise koefitsient on 5/4.

Nii et viimaste suundumuste põhjal on paar korda pealkirjas selge löögiga. Praegune favoriit on Manchester City, kellele järgneb napilt Liverpool. Kuid ausalt öeldes ei tea keegi, mis juhtuda võib. Jalgpall on ilus mäng, osaliselt seetõttu, et need asjad võivad nii lühikese aja jooksul nii dramaatiliselt muutuda. See kõik on tõesti mängimiseks.

sarnased postitused

Leave a Reply