Kas Rani Khediral Barcelonasse on mõtet? – Bundesliga fanaatik

0
Kas Rani Khediral Barcelonasse on mõtet?  – Bundesliga fanaatik

Käes on alles november ja jaanuarikuu üleminekukuulujuttude rumal hooaeg algab tavaliselt alles detsembris, kuid nädalavahetuse uudised, et FC Barcelona vaatab väidetavalt Berliini Unioni Rani Khedira poole, paistis silma. Puhas spekulatsioon või võib selles loos olla tükike tõtt. Kas sellel oleks tegelikult mõtet?

Union Berlin on meeskond, kes on selle hooaja pealkirjades oma fantastiliste saavutustega Bundesliga tabeli tipus. Inimesed muudkui ootavad mulli lõhkemist ja Müncheni Bayerni anastamist, kuid vaatamata mõnele kaotusele on Urs Fischeri pool endiselt Saksamaa tipptasemel esitules.

Üha rohkem tähelepanu pööratakse meeskonnale, süsteemile, taktikale ja üksikutele mängijatele, kes mängivad edus üliolulist rolli. Üks selline mängija on Rani Khedira- Unionsi keskväljakilp. Vaadates Bundesliga statistikat, on tal kindlasti seni tipphooaeg ja nädalavahetus sai näha Bild teatas Hispaania hiiglase Barcelona huvist.

Manusta Getty Imagesist

Paljude inimeste vahetu reaktsioon oleks loo klikisöödana ignoreerimine, kuid loogikat on siin rohkem kui natuke. Kataloonia klubi ei ole rahaliselt suuteline ostlema kallites butiikides, millega nad on harjunud, ega vastama Chelseaga, kes võib selle soovi korral igale mängijale tohutuid rahapakke visata. Barca peab targalt ostlema ja kvaliteetset kaupa tasuta hankima.

Suvel nähti “tasuta” (kõige lõdvemas mõttes) lepinguid nagu Franck Kessié, Andreas Christensen, Hector Bellerin ja Marcos Alonso, aga ka suuremat raha (raha neil pole) nagu Robert Lewandowski ja Raphina.

Barcelona jääb Madridi Realist liigas punkti võrra alla, kuid jääb alagrupifaasis Meistrite liigast välja. Klubi on väidetavalt lubanud treener Xavile jaanuaris kaks täiendust, mille nimekirjas on 19 kandidaati.

28-aastane Khedira (Madridi Realis mänginud Sami vend) võib tunduda kaugeleulatuv, kuid ta on jõudnud Hanis Flicki esialgsesse maailmameistrivõistluste nimekirja tänu oma tänavusele hooajale. Ta on Bundesliga üldarvestuses kolmandal kohal keskvälja löökide osas ja kümnendal võidetud löökide osas. Ta saabus Unioni tasuta üleminekuga Augsburgist 2021. aastal ja tema praegune leping lõpeb suvel.

Manusta Getty Imagesist

Rääkides kuulujuttudest, ütles Khedira Sky Saksamaale: “Mu mobiiltelefonis pole Hispaania numbrit. Praegu on see kuulujutt ja ma ei mõtle sellele, sest mängin väga vinges klubis.

“Tunnen end siin väga hästi ja olen keskendunud viimasele neljale mängule [of 2022] – ja hooaja teine ​​pool. Olen teise vennaga, kes samuti mind nõustab, kokku leppinud, et teeme MMil kõik – teeme vaheaja selgeks, kuulame kõik ära.»

sarnased postitused

Leave a Reply