Fabrizio Romano: Newcastle on huvitatud Leedsi talentide sõlmimisest – Dortmundi Borussia ja Lille on samuti huvitatud

1
Fabrizio Romano: Newcastle on huvitatud Leedsi talentide sõlmimisest – Dortmundi Borussia ja Lille on samuti huvitatud

Nagu Fabrizio Romano paljastas, on Newcastle United üks paljudest klubidest, kes jälgivad Leeds Unitedi kaitsjat Cody Drameh.

Ta teatab, et Borussia Dortmundi, Lille ja Bayer Leverkusen on samuti 20-aastase mängija vastu huvi tundnud ning kõik neli osapoolt usuvad, et ta on “tulevikutalent”.

Arvestades, et veetsime suve viimased päevad West Hami Harrison Ashbyga lepingu sõlmimiseks, võib meie huvi Dramehi vastu olla mõistlik.

Inglismaa U21 koondislane on samuti paremkaitsja ja läheneb Elland Roadiga sõlmitud lepingu viimase 18 kuu möödumisele, mis tähendab, et kaartidel võib olla jaanuarikuine lahkumine.

Ta on sel hooajal mänginud korra Premier League’is, mängides Leedsi kaotusseisus Brentfordis, ja veetis eelmise hooaja laenul Championshipi meeskonnas Cardiffis.

Londonis sündinud tagamängija alustas Leedsi Carabao karikavõiduga Barnsley üle ja on oma U21 meeskonna eest andnud viie mänguga kolm resultatiivset söötu. millest üks võitis eelmisel nädalal Newcastle’i U21 meeskonna 4:2.

Cody Drameh äratab huvi, kuna paljud klubid soovivad temaga jaanuaris Leedsist lepingut sõlmida. #LUFC Borussia Dortmund, Lille ja Bayer Leverkusen ning Newcastle järgivad inglasi kui tulevikutalente. https://t.co/hvnjctVPlT
F

sarnased postitused

Leave a Reply