Bundesliga fanaatik, oktoobrikuu mängija ja kuu värava auhinnad – Bundesliga fanaatik

0
Bundesliga fanaatik, oktoobrikuu mängija ja kuu värava auhinnad – Bundesliga fanaatik

MM-i lähenedes on aeg välja anda Bundesliga hooaja kolmas fanaatikmängija ja kuu värava auhind. Kuna silma jäi neli mängupäeva, ei puudunud mõlemas kategoorias väärilistest kandidaatidest. Niisiis, kes jäi oktoobris kõige rohkem silma?

Kuu parim mängija: Christopher Nkunku (RB Leipzig)

Kuna Bundesliga hooaeg kuumeneb ja MM läheneb, pole staaresinejatest puudust olnud – ühed soovivad oma mainet kinnistada ja teised tähelepanu võita võita koha finaalis Kataris. RB Leipzigi mängija Christopher Nkunku kuulub endisesse kategooriasse ja teeb kindlasti Didier Deschampsi viimase lõike, hoolimata Prantsusmaa käsutuses olevatest tohututest talentidest.

Oktoobris naasis 24-aastane mees pärast suhteliselt vaikset algust oma parimasse vormi, lõi viies mängus viis väravat ja andis ühe resultatiivse söödu. Die Roten Bullen Oktoobris võitis kolm ja viigistas kaks korda, kusjuures võtmeteguriks oli Nkunku ründav impulss. Ta lõi kaks korda värava Bochumi vastu ja lõi peaga viigivärava Mainzi vastu. Veel üks hiline värav sündis Augsburgi vastu (suurepärane karistuslöök), kui tema kuu viiendik aitas Marco Rose’i meeskonna 12. mängupäeval Leverkuseni Bayeri alla lüüa.

Kui teateid uskuda, ei kavatse Chelsea isegi oodata suveni, enne kui kavatseb ründaja lepingu sõlmida. Tema suurepärane vorm ja Bluesi võitlused on olnud sellised, et Leipzigile võib talvises üleminekuaknas tulla 80 miljoni euro suurune pakkumine.

Austusavaldused: Kaks mängijat olid tõsiselt kaalumisel, enne kui Nkunku siin noogutuse sai. Jesper Lindström oma nelja värava ja ühe resultatiivse sööduga oleks Müncheni Bayerni ründaja puhul olnud enam kui väärt nominatsioon Eric Maxim Choupo-Moting Oktoobris on samuti hea kuu, sest ta näitab, et traditsiooniline üheksa roll klubis ei ole Robert Lewandowski kaotusega välja surnud.

Kuu eesmärk: Gerrit Holtmann (Mainz v Union Berlin MD10)

Oktoobrikuu erinevatel mängupäevadel saavutatud väravate otsimine ei olnud sugugi valus ülesanne, kuid enne võitja valimist oli nende viimine lühinimekirja. Tavaliselt võidab kuu värava auhinna individuaalne imelöök või räige jooks ja finiš, kuid see on sel kuul tõeline meeskonnatöö, kuigi Gerrit Holtmann sai viimase lihvi. Kes teadis, et alumine Bochum suudab mängida nii ühe puudutusega tiki-taka (vana) Barcelona-tüüpi jalgpalli?

Austusavaldused:

Peamised pretendentid olid Dejan Ljubicic streik Kölni eest Dortmundi vastu, Lars Stindli oma äike Kölni vastu. Leroy Sané oma värav Freiburgi vastu oli suurepärane nagu oli Jesper Lindströmi oma läbimurre ja lõhestatud finiš Leverkuseni Bayeri vastu. Moussa Diabyi avamäng Leverkuseni eest Schalke vastu oli samuti harukordne rõõmuhetk Töö ise oktoobris.

sarnased postitused

Leave a Reply