Bruno Guimaraes esitab NUFC fännidele uskumatu palve – Premier League’i jalgpalli ilusaim mees?

0
Bruno Guimaraes esitab NUFC fännidele uskumatu palve – Premier League’i jalgpalli ilusaim mees?

Bruno Guimaraes pole mitte ainult hiilgav jalgpallur, vaid ka ilmselgelt mehe absoluutne pärl.

Pärast seda, kui ta esitati täna koos Miguel Almironi ja Kieran Trippieriga oktoobrikuu Premier League’i kuu parima mängija auhinna kandidaadiks, kutsus ta Newcastle’i fänne üles hääletama Miggy, mitte enda poolt.

Bruno ütles Twitteris Tooni toetajatele enneolematus sõnumis: “Väga uhke, et saan taas kuu parimaks kandideerida, kuid tahtsin paluda teil hääletada Miggylt, isegi kui mina ja @trippier2 neil läheb hästi, Miggy elab oma unistusi.

See ütleb kõik, mida peate teadma brasiillase kohta, kes soovib selgelt, et meie heas vormis paraguailane võtaks endale auhinna ära ja premeerib tema kuue väravaga eelmisel kuul kuues mängus.

Tema suhteid Newcastle’i fännide Eddie Howe’i ja tema kaasmeeskonnakaaslastega on viimase aasta jooksul olnud rõõm jälgida. Mängija, kelle üle uhkust tunda ja tõeline klassitegu nii väljakul kui ka väljaspool seda!

Väga uhke, et kandideerin taas kuu parimaks, kuid tahtsin paluda teil miggyt hääletada, isegi kui mina ja @trippier2 läheb hästi, miggy elab oma unistusi 🖤🤍 https://t.co/rBtSNrK3GI

sarnased postitused

Leave a Reply