Billericay Town – klubi, mis on üleminekul väljakul ja väljaspool seda – Back Page Football

0

Enamikule jalgpallikogukonnast on Billericay Town klubi, mida seostatakse enesekindla, rikka endise omaniku Glenn Tampliniga pärast seda, kui klubis oli palju tõuse ja mõõnasid. Tamplin teatas mõne aasta eest, et viie aasta pärast on tal plaan olla jalgpalliliigas.

Need viis aastat on möödas ja nad leiavad end Inglismaa jalgpalli seitsmendast tasemest, kust nad alustasid, kui ta juhtima asus. Mis on aga Billericays pärast Tamplini lahkumist muutunud ja milline on Bluesi tulevik?

2016. aasta lõpus ostis Tamplin Billericay ja raha hakkas klubi selle aja jalgpallitaseme kohta väga kõrgeks minema. Kõige kuulsam on see, et Tamplin ostis klubisse endised Premier League’i mängijad Paul Konchesky, Jamie O’Hara ja Jermaine Pennnant, mis oli enamasti reklaamitrikk.

Oma teisel hooajal klubis viis ta nad rahvusliiga lõunasse ja nad jõudsid järgmisel hooajal peaaegu play-offi, saavutades kaheksanda koha, ühe punkti võrra maha play-offi kohtadest.

Sealt hakkas see allakäiguspiraalis minema. Ta määras end kahel korral mänedžeriks ja esimest korda määras Tamplin end uuesti mänedžeriks vahetult pärast kahepäevast vallandamist. Tamplin kinnitas ametlikult oma lahkumist klubist 2019. aasta septembris pärast süüdistusi uimastitarbimises.

Temast tehti kokkuvõte, kui ta otsustas maalida ühe tribüüni tagaküljele klubi puudutava seinamaali, millel oli tema ja ta naine voodis Billericayst unistamas.

Enne kui Tamplin klubi üle kontrolli võttis, ei olnud staadion just kõige suurem ja seda võib tavaliselt näha mitteliigajalgpallis. Nüüd on tehisväljak väga hea kvaliteediga ja väljaku ümbrus väga kaasaegne ning mille peale paljud liigavälised pooled kadestaksid. Kunstlikud väljakud, mis on paigaldatud ka staadioni kõrvale noortekoondistele. Billericayl on väga edukas naiskond, kes pärast eelmisel hooajal edutamist tegelevad nüüd naiste jalgpalli kolmandas astmes, vaid kahe divisjoniga naiste Superliigast.

Eelmisel hooajal tegi meeste esimeeskond väga pettumust valmistava kampaania. Billericayl oli märtsis suurepärane vorm, kus nad jäid kaotuseta viieks mänguks ja näis, et nad leidsid võtme rahvusliiga lõunaosa turvalisuse tagamiseks.

Alates aprillist suutis Blues aga kaheksa mänguga noppida vaid ühe võidu, mis kinnitas langemist seitsmendasse astmesse. See ebaharilik jooks langes kokku ka sellega, et väljalangemise rivaal Welling United noppis punkte meeskondade vastu, keda nad ei pidanud võitma. Mida pidi ka Billericay tegema, kuid ei suutnud. Hooaja jooksul tehti juhtmeeskonnas mitmeid muudatusi, kuid ükski neist ei suutnud meeskonda õiges suunas suunata.

Manusta Getty Imagesist

Järgmisel hooajal on Blues tõenäoliselt üks meeskondadest, kes võitleb Isthmian Premier Divisioni tabeli tipu lähedal ja paljud meeskonnad kohtlevad Billericayd oma lähiajaloo tõttu erinevalt. Nüüd juhib Dan Brown, kes juhtis varem alla 23-aastaste meeskonda. Billericay usklike jaoks võib silmapiiril olla noor põnev meeskond.

Klubil on suur ootus järgmisel hooajal edu saavutada, kuid nutika värbamise ja atraktiivse mängustiili rakendamisega võib see olla edu retsept. Kas jalgpalliklubi on paremas seisus kui Tamplini juhtimisel? Väidetavalt jah.

Väga hea ruumide tase on vaid üks asi, mis Tamplini juhtimise ülevõtmisel muutus, kuid nüüd peab klubil olema plaan, mis toob edu tulevikus. Aga kas Tamplin aitas teie arvates klubil jõuda sinna, kus ta täna on ja kuidas klubi teie arvates pärast väljalangemist edasi liigub?

sarnased postitused

Leave a Reply