Aston Villa (H) Mängueelsed mõtted, meeskonnauudised, võimalikud koosseisud ja ennustus

0
Aston Villa (H) Mängueelsed mõtted, meeskonnauudised, võimalikud koosseisud ja ennustus

“See on olnud meie jaoks hea nädal. Loomulikult tundsid mängijad pärast kolme mängu nädalas selle mõju nädala alguses, kuid oleme hästi treeninud, nii et oleme kõik täielikult valmis. Me naudime hetke, milles oleme. Tahame seda jätkata nii kaua kui võimalik. Pole mingit rahulolu.»

Need olid Eddie Howe’i kommentaarid oma reedehommikusel pressikonverentsil, pakkudes julgustavaid sõnu fitnessi rindel, hoiatades samal ajal rahulolu eest, et hoida meie sensatsioonilist vormi.

Sel nädalal tervitame St James’ Parki noorenenud Aston Villa poole. Vähem kui 10 päeva tagasi said nad Fulhamis peksa ja neil oli Steven Gerrardi käe all kõvasti raskusi, kuid pilt näeb pärast tema vallandamist hoopis teistsugune, kuna nad võitsid eelmisel nädalavahetusel 4:0 Brentfordi ja määrati ametisse Unai Emery.

Mees, keda toetati 12 kuud tagasi Steve Bruce’i asendamiseks, ei ole selle pärast kaevikus, sest ta ootab endiselt tööloa saamist, kuid nad tahavad oma uuele ülemusele muljet avaldada ja oma suurt võitu edasi arendada. üle Brentfordi, muutes selle kõike muud kui Newcastle Unitedi jalutuskäiguks.

Loodetavasti suudame hoida hoogu ja mängida sellise enesekindluse ja pühendumusega, mis nägi meid selle suurepärase võidu Spursi üle; võit, mis on jätnud meid nelja parema hulka vaid paar nädalat enne MM-i pausi.

Meeskonnauudised

Allan Saint-Maximin võib pärast kulisside taga häid edusamme naasta pingile, kusjuures Elliot Anderson peaks pärast nigelatest üle saamist koondisesse tagasi tulema.

Alexander Isak (reie) jääb eemale ja jääb kadunuks kuni pärast MM-i pausi ning Paul Dummett võib samuti puududa pärast järjekordset koputamist eelmisel nädalal.

Villa jaoks peaks Lucas Digne meeskonda naasma, kuid endised Toon sihikule jäävad Boubacar Kamara ja Diego Carlos.

Ennustatud rivistused

(4-3-3): Paavst – Trippier, Schar, Botman, Burn – Longstaff, Guimaraes, Willock – Almiron, Wilson, Joelinton.

Ma ei näe, kuidas Howe tegi eelmisel nädalavahetusel Spursi võitnud poolel mingeid muudatusi, kus me esinesime kogu väljakul, mis oli meie senise hooaja üks parimaid väljapanekuid.

Joelinton tegi vasakul äärel suurepärast tööd, Longstaff tegi keskel tõelise vahetuse ja Burn tegi vaevu jala valesti, kuigi mõned nõudsid Targetti tagasitulekut.

Näib, et ka mängijad on kaheksa päeva jooksul kolmest mängust hästi taastunud, kusjuures Howe ei avaldanud reedehommikul pressikonverentsil uusi vigastusprobleeme ega väsimuse taset.

Kui peaksime pingilt tõuget vajama, võiksime hilise etenduse jaoks olla saadaval Allan Saint-Maximiniga koos Jonjo Shelvey ja Elliot Andersoniga, et vajadusel mõju avaldada.

Ennustatud Aston Villa XI: Martinez – Cash, Konsa, Mings, Young – Dendoncker, Luiz – Watkins, Buendia, Bailey – Ings.

Üks mida vaadata: Leon Bailey – Tal on hooaja algus ebaühtlane, kuid Villa 4:0 võidumängus Brentfordi üle ta vahetas vasakule ning lõi värava ja resultatiivse söödu. Tal on palju tempot ja ta proovib Trippierit testida. Emi Buendia – kes alustab tõenäoliselt 10. kohalt – on veel üks oht, kuna tal on madal raskuskese ja loominguline säde, kes soovib pääseda meie keskvälja taha.

Ennustus

Villale on 4:0 võit ja Emery määramine andnud tõuke, kuid ta ei osale laupäeval kohtumises Newcastle’i meeskonnaga, kes on kogu väljakul enesekindlust täis.

Oleme viimase 15 kodumängu jooksul kaotanud vaid korra, meil on liiga parim kaitse, suurepärane meeskonnavaim, meeskond täis heas vormis mängijaid ja potentsiaali suurendada meie Euroopa lootusi täis St James’i pargi ees. .

Minu jaoks kaalub see kõik üles Villa poole, kes on sel hooajal oma parimatest näitajatest üldiselt kõvasti alla jäänud, nii et toetan meid, et jõuda esikohale selles, mis võiks olla väravaterohke avamäng St James’ Parkis!

Ennustus: Newcastle 2:1 Aston Villa

sarnased postitused

Leave a Reply